بارگذاری...

سشوار

خرید سشوار ارزان و با کیفیت

🕜 1401/02/19

👈 بهترین سشوار برای هر نوع مو

رمز موفقیت برای اینکه مو های براق وزیبایی داشته باشید خرید سشوار فوق العاده هست که در خانه بتوانید راحت استفاده کنید.

درآزمایشگاه ها دانشمندان با ندازه گیری سرعت خشک کردن در روی نمونه های استاندارد موی انسان ، سشوار هارا در نقاط مختلف ارزیابی کردند که این ارزیابی ها موارد زیر می باشند.


👈 چگونه یک سشوار عالی انتخاب کنیم؟

هنگام خرید سشوار باید مواردی را در نظر داشته باشید چون عوامل مختلف در سشوار ها با هم دیگر تفاوت هایی دارند که در ادامه یکی یکی آنها را مورد بررسی قرار میدهیم.

تنظیمات حرارتی سشوار وسرعت قابل تنظیم آن ، که این امکان را میدهد که گرمای مورد نیاز وقدرت آن را تنظیم نمائید.

مواردی که به شکل اساسی در بافت مو اثر گذار هستند، چون که در جزیان استفاده سشوار تاثیر گذار هستند.

دو مورد زیر معمولا همراه سشوار به شکل جداگانه به فروش میرسد.

  • 1- دیسپانسر سشوار : توسط این وسیله کسایی که موهای ور دارند عالی هستند چونکه هوا را به انتهای مو ها میرساند در حالیکه جریان هوا را از سشوار پخش میکنند تا از مو خوره جلوگیری شود که در حجم دادن به مو کمک میکند.
  • 2- بادپخش کن سشوار : این وسیله در خانه وارایشگاه ها به کار میرود، ازآنجایی که سشوار ها از یک موتور دمنده ویک المنت حرارتی ساخته شده اند . توسط بادپخش کن سشوار جریان هوای سشوار محدود میشود.این وسیله در ابعاد مختلف طراحی شده اند . مورد های پهن تر این وسیله برای سطوح بزرگتر طراحی شده اند

👈 چگونه یک سشوار متناسب با نیاز خود بخریم

1. دستگاه دارای اندازه مناسب، وزن سبک است.

قبل از تصمیم گیری برای خرید سشوار، مهم هست که وزن وابعاد آن را آزمایش کنید و ببینید آیا برای استفاده و گرفتن آن مناسب هست یا خیر. چون اندازه دستگاه در استفاده نیز تاثیر دارد. اگر خیلی سنگین باشد یا دسته به دست شما نمی رسد ممکن هست استفاده از آن را دشوار کند، حتی اگرسشوار صدای کم داشته باشد اما سنگین باشد دست شمارا خسته میکند

2. قدرت سشوار

زمانی که به دنبال ویژگی های سشوار می گردید، وات را خواهید دید. این تعداد واتی است که هر برند نشان می دهد. آیا عدد بالاتر نشان دهنده سشوار کارآمدتر نیست؟ امروز برای شما پاسخی برای رفع شبهات داریم. یک سشوار با کیفیت معمولا بین 1200 وات و بالاتر تولید می کند و یک سشوار با وات بالاتر می تواند تعداد بیشتری جریان هوای قوی را ارائه دهد.

بنابراین، افرادی که موهای بسیار پرپشتی دارند به یک سشوار با وات بالا نیاز دارند تا موهایشان سریعتر خشک شود. اما مشکل این است که اغلب با گرمای بالاتر نیز همراه است. از جمله اندازه بزرگتر و صدای آزاردهنده تر. در حال حاضر، یک سشوار ارزان می تواند یک سشوار با وات بالا نیز تولید کند، اما تعداد کمی از آنها روی کیفیت موها در کنار آن تمرکز می کنند.

قدرت وات در سشوار به منزله قدرت سشوار است که این وات باید بین محدوده 1500 تا 2000 وات مورد آزمایش قرار داده شده است که میانگین آن 1800 وات است. پس در خرید سشوار حتما وات سشوار را در نظر بگیرید.

  • سشوار 1200 وات برای موهای نازک و نازک کافی است.
  • یک سشوار 1300 تا 1800 وات برای انواع موی اکثر افراد کافی است.
  • سشوارهای با قدرت بالای 1800 وات فقط برای موهای خیلی ضخیم یا وز می باشد.

3. طول سیم برق

طول سیم سشوار مهم است! زیرا اگر مثلا میخاهید کمی فاصلع بگیرید واز سشوار استفاده کنید در اینصورت اگر طول سیم کوتاه باشد با مشکل مواجه می شوید . البته طول سیم بیش از اندازه هم درست نیست در آن صورت جمع بستن سیم مشکل ساز می شود پس در انتخاب سشوار مناسب حتما طول سیمی را انتخاب کنید که مناسب موهای شما باشد.

4. باد گرم وسرد داشته باشد

استفاده از باد گرم سشوار برای حالت دادن مو بسیار مناسب است اما خاطر نشان میکنم که استفاده بیش از اندازه از باد گرم باعث می شود که به موهای شما اسیب برسد و از دست رفتن رطوبت ، خشکی وشککندگی مورا همراه داشته باشد . وحتی برای برخی افراد شوره سر را هم به همراه داشته باشد.

5. تنظیم شدت استفاده

در مورد 5 به این ویژگی اشاره کردم که از ویژگی های بسیار مهم در انتخاب یک سشوار عالی محسوب می شود. که برای تنظیم قدرت سردی وگرمی بکار میرود که توسط مردان وزنان مورد استفاده قرار میگیرد.

6. سشواری خوب است که کم صدا باشد

آهان رسیدیم به قسمتی که ارامش را باید هنگام استفاده ا زسشوار داشته باشیم ،بیاد داشته باشید سشوار عالی باید صدای کمی داشته باشد وگرنه به شدت شمارا کلافه میکند. علاوه براین باعث مزاحمت به دیگران ویا همسایگان شما می شود.

7. لوازم جانبی داشته باشد

این گزینه یکی از مورد های مهم هست چون لوازم جانبی سشوار اگر همراش باشد دیگر بعدا لازم نیست برای خرید موارد کوچک به بازار برویم وزمانمان به هدر برود.


👈 علت گرانی برخی سشوار ها چیست ؟

ممکن است بسیاری از مردم تعجب کنند که چرا باید یک سشوار گران قیمت بخریم وقتی که گرم می شود؟

کمک به خشکی مو و حالت دادن به موها به همین صورت است اما در حقیقت، برخی از برندهای سشوار قیمت بالایی دارند، زیرا دارای ویژگی منحصر به فردی هستند که موهای شما را نرم، براق نگه می دارند و در برابر قرار گرفتن مکرر در معرض گرما بیش از حد خشک نمی شوند.


👈 اگر از سشوار استفاده نکنم چه تاثیری روی پوست سرم خواهد داشت؟

زمانی که موهای خود را بشویید، موهای شما بسیار ضعیف می شود. زیرا آب به هر فولیکول مو نفوذ می کند. فولیکول های ضعیف مو به میکروب ها اجازه می دهد راحت تر وارد فولیکول های مو شوند.

این نتیجه قارچ روی پوست سر است که منجر به ریزش موهای شما می شود. بنابراین پس از اتمام دوش گرفتن، باید بلافاصله از سشوار استفاده کنید تا پوست سر خود را در سریع ترین زمان ممکن خشک کنید.

خرید سشوار ارزان و با کیفیت