رنگ موی پرستیژ

🕜1401/01/11

رنگ مو چیست ؟

در داخل مو رنگدانه های فولیکول مو وجود دارند که از قسمت های یوملانین وفیوملانین تشکیل شده است ، رنگ مو به ملانینن بستگی دارد. فولیکول های مو میتوانند بیش از یک رنگ داشته باشنداگر ملانین کمتر تولید شود باعث می شود که مو ها زودتر سفید شوند . رنگ دانه یا ملانین داخل پیازچه مو قرار دارد که رنگ مو را مشخص میکند.

در واقع هر چه ملانین بیشتر باشد رنگ مو تیره تر می شود و اگر ملانین کمتر شود رنگ مو به شکل روشن در می آید. ملانین ها با گذشت زمان رنگشان تغییر میکند.

انواع رنگ مو

 • 👈 بور
 • 👈 قرمز
 • 👈 قهوه ای
 • 👈 خاکستری
 • 👈 مشکی

برای خرید رنگ مو های دیگر میتوانید از لینک زیر انواع دیگر رنگ مو هارا مشاهده نمائید. خرید رنگ مو

معرفی رنگ مو پرستیژ

رنگ مو پرستیژ ساخت کشور ایران است که در ساختار این رنگ مو کراتین ، پروتئن و ویتامین c به کار رفته است که باعث میشود این رنگ مو پوشش عالی به مو دهد و بدون آسیب زدن به مو مدت زمان طولانی روی مو دوام داشته باشد و زیبایی زیادی به موها دهد.

رنگ مو پرستیژ یکی از محصولات قدیمی ایرانی در رنگ مو میباشد حجم معمول آن لیتر است رنگ مو پرستیژ قیمت مناسب دارد و برای خرید یک پیشنهاد خوب میباشد زیرا با وجود قیمت کمتر نسبت به رنگ مو های دیگر دارای کیفیت عالی است رنگ های آن طبیعی و بدون قرمزی میباشد .

از مشخصات رنگ موی پرستیژ ترکیبات مناسب در ساختار آن که پوشش قوی دارد و فاقد رنگدانه های قرمز میباشد و با دوام نیز هست از مهمترین مشخصات رنگ موی پرستیژ قیمت کم و دوام زیاد و بدون آسیب رسی به مو میباشد .

امروزه در ترکیبات رنگ مو ها موادی استفاده می کنند که علاوه بر رنگ دادن و زیبایی موها باعث ترمیم موها شود و تا حدودی موها کمتر آسیب ببیند رنگ مو مو پرستیژ بدون آمونیاک نیز یکی از آن دسته رنگ موها میباشد که باعث میشود خانم ها کمتر بعد از رنگ کردن مشکلاتی مانند خارش در سر داشته باشد و حساسیتی نسبت به رنگ مو نداشته باشند .

بسیاری از خانم ها برای اینکه تغییری در ظاهر خود به وجود آورند و به زیبایی موهای خود بیفزایند از رنگ موی پرستیژ ستفاده میکنند به این وسیله تقریبا 8 هفته میتوانند ظاهری آراسته داشته باشند و موهای سفید خود را پوشش دهند. عطر ناب با داشتن تمام رنگ های موجود در کاتالوگ رنگ مو پرستیژ این امکان را به شما میدهد که بتوانید مناسب ترین رنگ را نسبت به موهای خود انتخاب و خریداری کنید همچنین در عطر ناب میتوانید بامناسب ترین قیمت وکمترین زمان ممکن رنگ مورد نظر را در هر کجای ایران دسترسی داشته باشید.

برای خرید محصولات پرستیژ به لینک زیر مراجعه کرده و با مطالعه ی اطلاعات کافی و صحت کامل از محصول رنگ موی پرستیژ خوب را انتخاب و خرید کنید و مشتری دائمی عطر ناب شوید .

هر کدام از این گروه ها دسته های و کاتالوک مخصوصی دارد که میتوانید با مطالعه در عطر ناب و نحوه ی استفاده از رنگ موی پرستیژ وشناخت موهای خود میتوانید بهترین رنگ را روی موهای داشته باشید و زیبایی خود را با موهای سالم و خوشرنگ چند برابر کنید.ویژگی های رنگ مو پرستیژ

همانطور که میدانیم رنگ مو یک محصول ارایشی می باشد . از این رو رنگ مو پرستیژ خود را در بازار رقابتی جای داده است وبهترین کیفیت را به مشتریان عزیز خود عرضه می دارد . از ویژگی های مهم در رنگ مو پرستیژ به ترتیب :

 • 👈 این نوع رنگ مو شامل رنگدانه های فراوانی است که درخشندگی خوبی را به مو میدهد .
 • 👈 در رنگ مو پرستیژ تنوع رنگ موی زیادی دارد که در عطر ناب موجود می باشد .
 • 👈 انواع حجم در این نوع رنگ زیاد می باشد که از 120 میل آغاز می شود ناگفته نماند همین رنگ مو پرستیژ یکی از پر طرفدار ترین های این برند می باشد.
 • 👈 این برند دارای رنگ دانه قرمز می باشد.
 • 👈 رنگ مو پرستیژ دارای 3 عنصر اساسی پروتئین ،کراتین ، ویتامین سی در داخل محصولاتش به کار برده است .
 • 👈 ماندگاری بالا مواد این محصول از ویژگی های خوب این رنگ مو می باشد .
 • 👈 دارای موادی می باشد کهموهای آسب دیده را احیا و زنده می کند وترمیم کنددگی عالی دارد .
 • 👈 با خرید رنگ موی پرستیژ موهارا پر پشت کنید وموهای نازک را تقویت کنید .
 • 👈 رنگ مو پرستیژ دارای ترکیباتی می باشد که از روغن گیاهی استفاده کردند که موهای آسیب دیده را احیا می کند .


نحوه ی استفاده از رنگ مو پرستیژ

نحوه ی استفاده از رنگ مو پرستیژ این گونه است که ابتدا از سلامت موهایتان مطمئن باشید سپس اکسیدان مناسب رنگ مو پرستیژ را انتخاب کنید ، موها را تقسیم کنید و با فرچه همه ی قسمت ها را با رنگ مو پرستیژ خوب رنگ بزنید و به مدت 40 دقیقه صبر کنید بعد از آن مو ها را شسته و خشک کنید و از داشتن موهای سالم و درخشان با رنگ دلخواهتان لذت ببرید با یکبار استفاده از رنگ مو پرستیژ دیگر سراغ رنگ های دیگر نمیروید پس حتمن امتحان کنید پشیمان نمیشوید .

نکات مهم استفاده ازرنگ مو پرستیژ

👈 سالم بودن موهایتان در رنگ زدن موها باعث میشود تا رنگ پذیری خوبی بگیرد

👈 هنگام استفاده از رنگ مو حتما اکسیدان درست ودرجه صحیح را برگزینید

👈 مو هارو دسته بندی کنید وبا فرچه تمام قسمت هارا رنگ کنید

👈 چرب کردن قسمت هایی از بدن هنگام رنگ کردن موها : پیشانی، گردن و پشت گوش هاقیمت وخرید انواع رنگ مو پرستیژ با تخفیف

رنگ موی پرستیژ انواع مختلفی دارد از رنگ های تیره تا روشن. رنگ مو پرستیژ دارای موادی است که موهای آسیب دیده را ترمیم و احیا میکند. دارای ویتامین ، پروتئن و کراتین می باشد. رنگ مو پرستیژ بدون رنگدانه های قرمز است. به طور معمول حجم رنگ مو پرستیژ لیتر است. دوام و ماندگاری زیادی داردرنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک

اگر در داخل رنگ مو آمونیاک وجود داشته باشد دچار سوزش وخارش می شوند. در گذشته در رنگ مو های قدیمی ازآمونیاک استفاده می شد این آمونیاک باعث باز شدن فولیکول های مو می شود اما متاسفانه رنگ مو با امونیاک به مو ها آسیب می زند

رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک نوعی رنگ موی گیاهی است که بسیار در بین مردم جا گرفته است چون داخل این رنگ موپرستیژ بدون آمونیاک از مواد قلیایی استفاده کرده است که دقیقا مثل آمونیاک عمل میکند اما بدون آسیب رساندن به مو ، که این مواد قلیایی به ریشه مو نفوذ ورنگ مو را تغییر میدهند.

این رنگ مو در مقایسه با رنگ مو های شیمیایی آسیب کمتری به مو ها می زند.


چگونگی استفاده از رنگ مو پرستیژبدون آمونیاک

یادتان باشد هنگام استفاده از رنگ مو فاقد آمونیاک به دلیل ازاد کردن فولیکول مو به حرارت نیاز است پس هنگام استفاده حتما سشوار کنارتان باشد

رنگ موی پرستیژ

رنگ مو پرستیژ + ✨قیمت فقط 25هزار تومان + کاتالوگ وآلبوم+ خرید عمده

رنگ موی پرستیژ انواع مختلفی دارد از رنگ های تیره تا روشن. رنگ مو پرستیژ دارای موادی است که موهای آسیب دیده را ترمیم و احیا میکند. دارای ویتامین ، پروتئن و کراتین می باشد. رنگ مو پرستیژ بدون رنگدانه های قرمز است. به طور معمول حجم رنگ مو پرستیژ 120 میلی لیتر است. دوام و ماندگاری زیادی دارد