خرید بهترین اتو مو

👈اتو مو چیست ؟

این وسیله برای زیبایی خانم ها اکثرا استفاده می شود که باعث صافی مو ها در زمان کم می شود . اتو مو  علاوه برصافی باعث حالت دادن به مو ها هم می شود . در حالت کلی در خرید اتو مو باید کارایی که دارد را با دقت نگاه کنید ونسبت به نیاز خودتان خریداری نمائید.

👈نکات مهم در خرید اتو مو 

هدفتان از خرید اتو مو چیست ؟

اول از همه باید بدانید که در چه مواقعی از اتو مو استفاده میکنید ؟ آیا برای صافی مو یا حالت دادن به موها  استفاده میکنید ؟ آیا برای ارایشگاه میخاهید واز آن به مدت طولانی استفاده خاهید کرد یا برای منزل میخواهید ؟

با پاسخ به سوالات بالا می توانید در انتخاب اتو مو مناسب مو وخرید آن بهترین را انتخاب کنید .

👈شناخت جنس مو ها در خرید اتو مو

ابتدا باید جنس موهای خود را شناسایی نمائید ، چون این اولین نکته در انتخاب اتو مو مناسب می باشد.

انواع جنس مو ها :

1-جنس مو ضخیم : اگر موهای شما ضخیم هستند باید برای صاف کردن انها دما اتو مو را بالا ببرید تا راحت مو هارا صاف کند. اگر درجه اتو مو پایین باشد باید آن قسمت را چندین با بالا پایین کنید تا صاف شود. که این کار باعث آسیب به مو های شما می شود.

در جنس مو ضمیم ، انتخاب صفحه مناسب را نباید فراموش کنیم که بهترین گزینه استفاده از تیتانیوم برای مو های وز بهترین انتخاب می باشد.

2-جنس مو نازک : مو نازک بسیار حساس هست  ودر معرض آسیب هستند همیشه ، برای استفاده از اتو مو برای مو های نازک باید اتویی که درجه حرارت  برای تنظیم انواع دما می باشد باید انتخاب شود.

حالا باید  نسبت به موهایتان که در کدام دما مو های شما صاف می شود ، درآن دما تنظیم کنید. واین نکته هم یادتان نرود که موهای نازک به دمای پایینی نیاز دارند.


👈شناخت جنس اتو مو ها در خرید 

اتو مو ها براساس جنس مو های ما طراحی شده اند.

انواع اتو مو با فناوری های مختلف :

1-اتو مو سرامیکی : اگر میخاهید در تمام سطح مویتان گرمای یکنواختی تولید شود از اتو مو سرامیکی استفاده کنید. این فناوری به سریع تر گرم شدن اتو مو کمک میکند .

همچنین قیمت اتو مو سرامیکی ارزان تر از بقیه می باشد.

این اتو مو برای انواع مو ها طراحی شده است ، مخصوصا برای مو های نازک بسیار مناسب می باشد. بیشتر این اتو مو ها دارای تورمالین است  واثر بخشی را چند برابر میکند.

 

2- اتو مو تورمالین  :این اتو مو با تورمالین پوشش داده شده است که رطوبت ودرخشندگی را به مو های هدیه میدهید.

شدت گرما در این اتو مو زیاد است اما به مو ها آسیب نمیزند واز موخوره شدن و وز وز شدن آنها جلوگیری میکند. در نتیجه اتو موی تورمالین ایمن میباشد .

وبه طور مداوم از آن میتوانید استفاده نمائید. درصورتی که مداوم مو هایتان را اتو میزنید پس این دستگاه بهترین انتخاب است.

پس با خرید اتو مو تورمالین  انتخابی سالمی کردید، وموهای وز را هم براحتی صاف میکنید ، و هم چنین از دیگر اتو مو ها بهترین را انتخاب کردید. وقیمتشان هم نسب به رقیبان دیگر گران تر هستند.3- اتو مو تیتانیوم : این مدل از اتو مو ها به گرمای سریع وثابت ماندن گرما معروف هستند. تکنولوژی تیتانیوم قدرت گرمای دستگاه را چندین برابر میکند و همانند اتو مو سرامیکی یکنواخت پخش میشود.

این دستگاه 60 درصد بیشتر از بقیه مدل یون های منفی تولید میکند. به دلیل نگهداری حرارت بالا ، برای مو ها وز وضخیم بسیار مناسب می باشد.

از اتو مو تیتانیوم بیشتر درآرایشگاه ها استفاده می شود، که وزن سبکب هم دارند وضربه پذیر وبادوام هستند.

خرید بهترین اتو مو